תמיד יש פעם ראשונה

תמיד יש פעם ראשונה

תמיד יש פעם ראשונה –

הי לכולם, שמי נבון, ולא מזמן סיימתי את לימודי התואר השני שלי בתחום ההיי טק, וכבר לפני תום לימודיי הוצעה לי עבודה בחברה ענקית, עם משכורת ובונוסים בשמיים. אני אומנם גר ביישוב בדרום הארץ, אבל לפעמים, מתוקף תפקידי, אני נאלץ לנסוע לפגישות עסקים באזור המרכז. למרות שעליי להגיע לפגישות רק בשעות הצהריים המאוחרות, אני מעדיף לצאת מוקדם בבוקר, להכיר את המקום, ולהתכונן כראוי לפגישות. הרבה אנשים סומכים עליי, ואני חייב להצדיק את אמונם. חרף העובדה שאני עושה את הגיחות האלה כבר זמן ניכר, קרה לי משהו משונה לפני כחודש, ששינה לי את כל הפרספקטיבה שלי והעשיר מאוד את חיי.

ובמה דברים אמורים? אתם בוודאי שואלים – ובכן, לפני כחודש, פלוס מינוס, הגעתי כהרגלי מוקדם בבוקר לאזור הדרום, אחרי נסיעה סיזיפית בשל הפקקים הארוכים, ולא הצלחתי להירגע. כל הגברים מבינכם בוודאי יודעים כי אין דבר יותר מרגיע מאשר סקס. אבל הייתי בעיר זרה לי, ואני לא ממש טיפוס שיתחיל עם בחורה ברחוב וילך אתה למיטה מיד. החלטתי לנסות את מזלי ברשת האינטרנט, והקלדתי סקס, נערות ליווי, נערות רק לקיום יחסי מין, ואז יצא לי לגלות עולם ומלואו.

אתרי האינטרנט פשוט מפוצצים בכל מיני שירותי סקס, נשים מכל גיל, צבע או מראה. מכיוון שאני עובד במקום מכובד והשם שלי חשוב לי מאוד, הייתי חייב למצוא מקום להיפגש עם נערת ליווי, מבלי שיהיה אפשר להתחקות על עקבותיי. יגעתי ומצאתי – להפתעתי אפשר כיום לקבל שירותי ליווי בתוך דירה דיסקרטית. הייתם מאמינים? לא כולם יודעים את זה, לפחות אני ממש לא ידעתי.

חיפשתי באתרים הללו על פי התמונות של נערות ליווי ירושלים, ומצאתי אישה שחומה, עם שיער כהה, חלק וארוך. היא הייתה רזה וחטובה, עם הקימורים הבולטים במקומות הנכונים. ישר נדלקתי אליה וכמובן שהתקשרתי אליה. קראו לה אילנית. היא ענתה מיד, והייתה מנומסת והן שנונה, לגמרי ההפך ממה שחשבתי על נערות ליווי. ביררתי אתה עוד פרטים, כמו למשל – כמה היא לוקחת לשעה, האם אפשר לקבל שירות יותר משעה, האם אני יכול להגיע אליה בשעה הקרובה והיכן בדיוק ממוקמת הדירה הדיסקרטית.

אומנם כולם אומרים שאסור להאמין לתמונות שמפורסמות ברשת האינטרנט, אבל להפתעתי היא נראתה בדיוק כמו בתמונה. הגעתי לדירה הדיסקרטית לאחר כשעה וחצי. לאחר החלפת מלות נימוסין, היא התפשטה והורידה ממני את בגדיי. היה זה הסקס הכי טוב שהיה לי בחיי, והיו לי הרבה. היא לא בחלה בשום דבר, והסכימה לזרום אתי, ורק היה חשוב לה לענג אותי כמה שיותר.