עליה בדרישה לנערות ליווי

עליה בדרישה לנערות ליווי

כיום חלה עלייה בגברים אשר צורכים שירותי ליווי. לפעמים מדובר בחוויה מכוננת, מעצימה, ומאוד מספקת, ולפעמים מדובר בחוויה גרועה, שממש הייתם מעדיפים לא לחוות. על מנת שהחוויה שלכם עם נערת הליווי תהיה חיובית, כדאי שתקראו את הסיפורים הבאים, של גברים שהתנסו.

אף כששוכרים שירותי ליווי יש חשיבות רבה לתקשורת –

למרות שלא ממש מדובר במערכת יחסים, אף כששוכרים שירותי ליווי, יש לתת מקום ומשמעות לתקשורת בינכם לבין נערות הליווי. ככלות הכל, נערות ליווי אינן נביאות, הן לא יכולות לקרוא את המחשבות שלכם. בתור אחד שמרבה לפגוש נערות ליווי, אני יכול להעיד כי חוויתי על בשרי מה קורה שאין תקשורת פתוחה עמן. בפעמים הראשונות הייתי מאוד סגור, ולא הצלחתי לשתף את נערות הליווי ברצונות ובפנטזיות שלי, דבר שהביא לחוויה שממש לא הייתה טובה. במשך הזמן, לאחר כמה מפגשים, הסבירה לי אחת מנערות הליווי כי לתקשורת פתוחה יש חשיבות רבה וכי רק על ידי שיח כנה אוכל באמת ליהנות מהסקס. בהתחלה די השתוממתי לשמוע את דבריה, הרי לא מדובר על בת הזוג שלי, וברור שאחת הסיבות שאני נהנה משירותי הליווי היא שהם מייתרים לערוך שיחות נפש עד צאת הנשמה. הסברתי לה את דעתי, והיא מיהרה לומר כי סקס מוצלח ומענג במיוחד תלוי בתקשורת בין הגבר לבין נערת ליווי באילת.

כמובן שאין מדובר בשיחות נפש ובטח שלא בזמן המשגל, אבל בראשית או בתום הפגישה חייבים לנהל שיחה כנה עם נערת הליווי, ולפרט בקצרה מה אתם אוהבים, כמו גם מה אתם ממש לא אוהבים בסקס. למרות תדהמתי, החלטתי ללכת על זה במפגש הבא עם נערת ליווי בטבריה , וישר שהגעתי אליה סיפרתי לה עליי בקווים כלליים, והתמקדתי במה שעושה לי את זה בסקס וממה אני מעדיף להימנע. אין לכם מושג כמה זה שינה את חיי, מאותו יום ואילך כל מפגש שלי עם נערת ליווי, שלווה בתקשורת פתוחה, היה יותר טוב מהקודם, עד כמה שקשה להאמין שמשהו כל כך טוב יכול להשתפר.

שירותי ליווי מסייעים לפרוץ את הגבולות שלכם –

יש נערות שמספקות שירותי ליווי, שמסייעים לכם בכל מפגש לגלות דברים חדשים בכם, שלמרות שחשבתם שאתם מכירים א עצמכם היטב, תגלו שממש לא. יסייעו לכם לפרוץ ולדחוף את כל הגבולות שלכם. מדובר על המקומות שכאשר נחשפים אליהם, מתחילים ממש ליהנות.